Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 
 
 
 
 
Kemaskini Pada: 21 Nov 2017
Versi 8.0.2c
 
 

 
Ibu Pejabat

NamaHubungi
Y.A. Tuan Haji Awang Suhaili Bin Ledi
Pemangku Ketua Hakim Syarie
ustazsl@sarawak.gov.my
082 - 416 880
082 - 428 715
Y.A. Tuan Abdul Karim Bin Mohd Nuli
Ketua Pendaftar
abdulkmn@sarawak.gov.my
082 429 810
082 244 576
Puan Noor Rafidah Binti Ali
Pendaftar
noorra1@sarawak.gov.my
082 - 415 673
082 - 428 751
Encik Sufian Bin Salleh
Pegawai Tadbir
sufians1@sarawak.gov.my
082429867
082244576
Encik Ismadi Bin Maharop
Penolong Akauntan
ismadim@sarawak.gov.my
082 - 416449
082 - 244 576
Encik Yusri Bin Alphonsus Sutut
Penolong Pegawai Tadbir
yusrias@sarawak.gov.my
082 429 810
082 244 576
Puan Dayang Siti Roszalina Binti Abg Rosli
Setiauasaha Pejabat
sitirr3@sarawak.gov.my
082 - 416 880
082 - 428 715
Encik Mohamad Khairul Nizam Bin Abdul Latif
Penolong Pegawai Tadbir
mkhairul1@sarawak.gov.my
082 429 810
082 244 576
Encik Mohd Shukri Bin Othman
Pemandu Kenderaan Bermotor
mohamaso1@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Alias Bin Talip
Pekerja Awam
aliast@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Puan Kurniawatie Binti Abdul Karim
Pembantu Tadbir
kurniawk@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 428 715
Puan Paziah Binti Haji Tasah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Paziaht@sarawak.gov.my
082 - 256 467
082 - 244 576
Encik Azamri Bin Adenan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
azamria@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Mohd Noor Afiq Bin Mohd Shapie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
noorams@sarawak.gov.my
082 - 425 481
082 - 244 576
Puan Zaharah Binti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
zaharar1@sarawak.gov.my
082 - 258 260
082 - 244 576
Puan Nabila Binti Aziz
Pem.Tadbir Kewangan
nabilaaziz@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Puan Sharini Binti Arfan
Pembantu Tadbir (Kewangan)
sharinia@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Puan Maydiawatie@Noni Binti Affendi
Peg.Khidmat Pelanggan
maydiana@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Hasbi Bin Bujang
Pengawal Keselamatan
hasbi@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Umar Bin Sallis
Penghantar Notis
umars2@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Puan Latiffah Binti Bujang Rambli
Pekerja Awam
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Mohamad Lutfil Khaliq Bin Abu Bakar
Pemandu Kenderaan
lutfil@sarawak.gov.my
082 429 810
082 244 576

Bahagian Sokongan Keluarga

NamaHubungi
Tuan Mohd Sufi Bin Mohd Rani
Pegawai Syariah
sufir@sarawak.gov.my
082 - 230 363
082 - 244 576
Encik Mohd Alimmurasyid Bin Saed
Penolong Pegawai Syariah
alimmurs@sarawak.gov.my
082 - 230 379
082 - 244 576
Encik Safuwan Bin Mareka
Pembantu Syariah
safuwan@sarawak.gov.my
082 - 230 379
082 - 244 576
Puan Enelda Nurizzati Binti Riman
Pembantu Tadbir (Kewangan)
eneldanr@sarawak.gov.my
082 - 230 379
082 - 244 576

Unit Teknologi Maklumat

NamaHubungi
Encik Zainal Abidin Bin Bachek
Pegawai Teknologi Maklumat (CIO)
zainal.ab@sarawak.gov.my
082 - 251 530
082 - 428 715
Encik Mohamad Syukri Bin Othman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (ACIO)
082 - 257 185
082 - 428 715
Puan Nurhanezza Binti Joney
Juruteknik Komputer
nezzajoney@sarawak.gov.my
082 - 257 185
082 - 428 715
Encik Abdul Rahim Bin Mohamad Kamel
Juruteknik Komputer
rahimmk@sarawak.gov.my
082 - 257 185
082 - 428 715

B. Pendaftaran, Keurusetiaan dan Rekod

NamaHubungi
Encik Ruzaini Bin Razak
Penolong Pegawai Syariah
ruzaini17@sarawak.gov.my
082 - 257 258
082 - 428 715
Puan Siti Khatiejah Binti Wahit
Pembantu Syariah
sitikw@sarawak.gov.my
082 - 257 258
082 - 428 715

Unit SULH

NamaHubungi
Tuan Awang Indra Bin Awang Mostapha
Pegawai SULH Kanan
indram@sarawak.gov.my
082 - 410 496
082 - 428 715
Puan Norsilawati Binti Jamari
Pegawai SULH
norsilaj@sarawak.gov.my
082 - 415 673
082 - 428 715

Mahkamah Tinggi Syariah Sarawak Zon Selatan

NamaHubungi
Y.A. Tuan Haji Awang Suhaili Bin Ledi
Hakim Syarie
ustazsl@sarawak.gov.my
082 - 248 251
082 - 428 715
Y.A. Tuan Haji Sua`Ibon Shamsuddin Bin Haji Abu Bakar
Hakim Syarie
suaibsab@sarawak.gov.my
082 429 810
082 244 576
Encik Mohamad Nasir Bin Marsidi
Penolong Pendaftar
mohamanm@sarawak.gov.my
082 - 239 248
082 - 428 715
Encik Marzuki Bin Jahawi
Penolong Pendaftar
marzukij@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 428 715
Puan Rohana Binti Putit
Pembantu Syariah
rohanap1@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Wan Mubarak Bin Wan Hussain
Pembantu Syariah
wanmwh1@sarawak.gov.my
082 - 248 941
082 - 428 715
Encik Basari Bin ilias
Penghantar Notis
basarii@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Kuching

NamaHubungi
Y.A. Tuan Rosidi Bin Masli
Hakim Syarie
rosidim@sarawak.gov.my
082 - 416 448
082 - 428 715
Y.A. Tuan Haji Najarudin Bin Haji Nedri
Hakim Syarie
najarudn@sarawak.gov.my
082 - 416 448
082 - 244 576
Y.A. Tuan Ilham Bin Mustapa
Hakim Syarie
ilhamm@sarawak.gov.my
082 - 416 443
082 - 244 576
Encik Hanafi Bin Abdillah
Penolong Pendaftar
hanafia@sarawak.gov.my
082 - 415 693
082 - 410 263
Puan Sanuyah Binti Haji Akil
Pembantu Syariah
sanuyaha@sarawak.gov.my
082 - 240 329
082 - 410 263
Puan Sarinah Binti Haji Adani
Pembantu Syariah
sarinaha@sarawak.gov.my
082 - 234 630
082 - 410 263
Encik Amin Bin Abdullah
Pembantu Syariah
amina1@sarawak.gov.my
082 - 421 509
082 - 410 263
Puan Siti Aisah Binti Abdul Rani
Pembantu Syariah
sitiar@sarawak.gov.my
082 - 245 040
082 - 410 263
Puan Roziana Binti Terang
Pembantu Syariah
roziey@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 410 263
Puan Amalina Binti Julaihi
Pembantu Tadbir (Kewangan)
amalinaj@sarawak.gov.my
082 - 239 245
082 - 410 263
Puan Halima Binti Salimin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
halimas@sarawak.gov.my
082 - 241 537
082 - 410 263
Puan Norani Binti Jaini
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
noranij@sarawak.gov.my
082 - 421 509
082 - 410 263
Encik Sazali Bin Shari
Penghantar Notis
sazalis@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 410 263
Encik Ismanto Bin Tukiman
Pengawal Keselamatan
ismantot@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 410 263
Encik Mohamad Bin Bujang
Pemandu Kenderaan Bermotor
mohamab4@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Puan Aziemah Binti John Norsiah
Pekerja Awam
azie.john@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
Encik Fairuz Bin Dahlan
Pembantu Am Rendah
fai.dahlan@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 244 576
MOHAMMAD SABTU BIN MOHAMED JEMAN
Penghantar Notis
sabtu@sarawak.gov.my
082 - 429 810
082 - 410 263

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Samarahan

NamaHubungi
Y.A. Tuan Idris Bin Abdul Kadir
Hakim Syarie
idrisk@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Puan Siti Fatimah Binti Mustapha
Penolong Pendaftar
sitifm@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Encik Nizan Bin Nen
Pembantu Syariah
nizann@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Puan Siti Hadijah Binti Yak
Pembantu Tadbir (Kewangan)
sitihy@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Puan Norima Binti Samidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
norimas@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Encik Jamadi Bin Johari
Pemandu Kenderaan Bermotor
jamadij@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Puan Hamidah Binti Tahir
Pekerja Awam
hamidaht@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Encik Raffaiee Bin Suut
Pengawal Keselamatan
rafaiesuut@sarawak.gov.my
082-671673
082-672672
Encik Faris Bin Lapok
Pekerja Awam
082-671673
082-672672
ENCIK MOHAMMAD RIZAL BIN MAN
Penghantar Notis
mrizalman@sarawak.gov.my

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Sri Aman

NamaHubungi
Y.A. Tuan Imran Bin Taha
Hakim Syarie
imrant@sarawak.gov.my
083 - 472 995
083 - 471 657
Puan Norakmal Binti Haji Wasli
Pembantu Syariah
norakmaw@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Puan Siti Afiza Binti Tuah
Pembantu Tadbir (Kewangan)
afiza.tuah@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Puan Dayang Norhayati Awang Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
norhayj1@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Encik Muhamad Yasin Bin Senik
Pengawal Keselamatan
muhammys@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Encik Abdul Khalid Bin Bojeng
Penghantar Notis
abdkb@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Encik Deni@Zahari Bin Zamahari
Pemandu Kenderaan Bermotor
denizahz@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Encik Mohd Zoolfalkry Bin Zainal Abidin
Pekerja Awam
zoolfaja@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Puan Hasanah Binti Keli
Pekerja Awam
hasanahk@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Betong

NamaHubungi
Puan Nor Azizah Binti Abdul Rahim
Penolong Pendaftar
noraar@sarawak.gov.my
083 - 472 986
083 - 471 657
Puan Nurdayana Binti Hashim
Pembantu Syariah
nordyana@sarawak.gov.my
083 - 472 998
083 - 471 657
Encik Abang Mohammad Jamain Bin Abang Haron
Pembantu Tadbir (Kewangan)
jam.haron@sarawak.gov.my
083 - 472 998
083 - 471 657
Encik Daud Bin Ahap
Pemandu Kenderaan Bermotor
daud.ahap@sarawak.gov.my
083 - 472 998
083 - 471 657
Encik Abang Muhammad Ridzwan Bin Abang Fauzi
Pengawal Keselamatan
abgridzwan@sarawak.gov.my
083 - 472 998
083 - 471 657
Puan Siti Syuryani Binti Hashim
Pekerja Awam
syuhussain@sarawak.gov.my
083 - 472 998
083 - 471 657

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Sarikei

NamaHubungi
Y.A. Tuan Norhafizie Bin Kamil
Hakim Syarie
norhafizie@sarawak.gov.my
084654991
084652697
Puan Rahmah Binti Nudin
Penolong Pendaftar
ustazarn@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Puan Suana Binti Ariffen
Pembantu Syariah
suanaa@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Encik Awang Junaidi Bin Awang Seh
Penghantar Notis
junaids3@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Encik Salleh Bin Selim
Penghantar Notis
saliehs@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Encik Raduan Bin Baram
Pengawal Keselamatan
raduanb1@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Encik Haladin Bin Shapie
Pemandu Kenderaan Bermotor
haladins@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Encik Abang Mentali Bin Abang Madian
Pekerja Awam
mentalim@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697
Puan Jamilah Binti Sarudin
Pekerja Awam
jamilahs@sarawak.gov.my
084 - 654 991
084 - 652 697

Mahkamah Tinggi Syariah Sarawak Zon Tengah

NamaHubungi
Y.A. Tuan Haji Hatta Bin Ali
Hakim Syarie
hattaa@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Puan Norzida Binti Rosli
Penolong Pendaftar
norzidar@sarawak.gov.my
083 - 323 370
083 - 323 579
Encik Abdul Salam Bin Slangka
Pembantu Syariah
abdulss3@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Hazrul Hazhar Bin Mohamad
Pembantu Syariah
hazrulhm@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Jamil Bin Halbat
Penghantar Notis
jamilh@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Rosland Bin Reni
Pemandu Kenderaan Bermotor
roslandr@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Mukah

NamaHubungi
Y.A. Tuan Nur Azhar Bin Abdullah
Hakim Syarie
nur.azhar@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Supian Bin Bujang
Penolong Pendaftar
supianb@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Puan Shaidatul Amira Binti Ahmad
Pembantu Syariah
shaidaaa@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Puan Nur Mazmira Idayu Binti Mohd Mazlan
Pembantu Syariah
miramazlan@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Puan Rokiah Binti Daud
Pembantu Tadbir (Kewangan)
rokiahd@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Suhaili Bin Saruji
Penghantar Notis
suhails1@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Mohamad Farsyeh Bin Johari
Penghantar Notis
farsyeh.jo@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Jasnie Bin Sidi
Pengawal Keselamatan
jasnies@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Zulkipli Bin Ibrahim
Pembantu Am Rendah
zulkipi2@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Mazlan Bin Julaihi
Pembantu Am Rendah
mazlanj@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864
Encik Mohamad Faidzul Bin Said
Pekerja Awam
mohamfs6@sarawak.gov.my
084 - 872 427
084 - 872 864

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Sibu

NamaHubungi
Y.A. Tuan Haji Murshidi Bin Haji Jaya
Hakim Syarie
Murshidj@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Puan Norhafiza Bin Halmi
Penolong Pendaftar
norhafih@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Zainuddin Bin Ahmad
Pembantu Syariah
zainudia@sarawak.gov.my
083 - 472 998
084 - 315 804
Encik Haji Ismail Bin Abdul Wahid
Pembantu Syariah
ismailaw@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Puan Rohana Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Kewangan)
rohanah@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Puan Poziah Binti Mid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
poziahm@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Abang Aziz Bin Abang Bolhassan
Pengawal Keselamatan
azizb@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Yusoff Bin Yan
Pemandu Kenderaan Bermotor
yusoffy@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Puan Halimah Binti Pauzi
Pekerja Awam
halimap1@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Amddy Bin Hussen
Pekerja Awam
amddyh@sarawak.gov.my
084 - 345 837 / 084 - 345 839
084 - 315 804
Encik Suzaini Bin Ahmad Zaidi
Penghantar Notis
suzaini@sarawak.gov.my
084 - 345 837
084 - 345 839
ENCIK SUZAINI BIN AHMAD ZAIDI
Penghantar Notis
suzaini@sarawak.gov.my

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Kapit

NamaHubungi
Encik Sarial Bin Sudin
Penolong Pendaftar
sarials@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Puan Latifah Binti Lat
Pembantu Syariah
latifahlat@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Puan Jurina Binti Swallow
Pembantu Tadbir (Kewangan)
jurinas@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Encik Mohd Kharul Bin Abdul Hamid
Penghantar Notis
md.khairul@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Encik Mohd Syamizi Bin Shaini
Pengawal Keselamatan
md.syamizi@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Encik Marzuki Bin Junaidi
Pemandu Kenderaan Bermotor
marzuki.junaidi@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Encik Ali Bin Abdul Razak
Pekerja Awam
alia2@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025
Puan Fatimah Binti Sepi
Pekerja Awam
fatimas2@sarawak.gov.my
084 - 798 663
084 - 799 025

Mahkamah Tinggi Syariah Sarawak Zon Utara

NamaHubungi
Encik Kamaruzaman Bin Mohin
Pembantu Syariah
kamaruzm@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Encik Sofian Bin Julaihi
Pemandu Kenderaan Bermotor
sofianj1@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Bintulu

NamaHubungi
Encik Lekap Bin Bujang
Penolong Pendaftar
nekapb@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Puan Masturi Binti Anai
Pembantu Syariah
masturia@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Encik Zainal Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Kewangan)
zainali@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Puan Intan Sarfinah Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
intansaw@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Encik Ibrahim Bin Mohamad
Pengawal Keselamatan
ibrahim9@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Encik Khiruddin Bin Mohamad
Pemandu Kenderaan Bermotor
khirrudm@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Encik Kamal Bin Hassan
Penghantar Notis
kamalh@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Encik Narudin Bin Lihi
Pekerja Awam
narudin1@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959
Puan Hamdiah Binti Johar
Pekerja Awam
hamdiahj@sarawak.gov.my
086 - 330 014
086 - 336 959

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Miri

NamaHubungi
Y.A. Tuan Wahabi Bin Isenan
Hakim Syarie
wahabii@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Puan Dayang Norsida Binti Awang Jalil
Penolong Pendaftar
norsidaj@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Encik Kamis Bin Johari
Pembantu Tadbir (Kewangan)
kamisj@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Puan Siti Rafeah Binti Garip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
sitirg@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Encik Esa Bin Junny
Pembantu Syariah
esaj@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Encik Shukri Bin Mohamad
Pengawal Keselamatan
shukrim@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Encik Mustapha Bin Bojet
Pemandu Kenderaan Bermotor
mustapb2@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Encik Indera Sharil Bin Matussin Salim
Pekerja Awam
indersms@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316
Puan Rafedah Binti Yaman
Pekerja Awam
rafedahy@sarawak.gov.my
085 - 429 315
085 - 429 316

Mahkamah Rendah Syariah Bahagian Limbang/Lawas

NamaHubungi
Y.A. Tuan Mirwan Bin Yunus
Hakim Syarie
mirwany@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Encik Zaki Bin Ahmad
Penolong Pendaftar
zakia@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Puan Shamsiyah Binti Laili
Pembantu Syariah
shamsiyl@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Encik Zakaria Bin Bujang
Pembantu Syariah-Daerah Lawas-
zakarib1@sarawak.gov.my
085 - 285 744
085 - 284 744
Puan Amira Binti Mearaj
Pembantu Tadbir (Kewangan)
amiram@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Puan Tuty Herweta Binti Masri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
tutyhm@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Encik Mahdi Bin Haji Bair
Pengawal Keselamatan
mahdib1@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Encik Amang@Amin Bin Matamin
Penghantar Notis
amangm@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Encik Besar Bin Ator
Pemandu Kenderaan Bermotor
besara@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Encik Shaiful Bin Madon
Pekerja Awam
shaifum1@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085
Puan Rambunai Binti Bujang
Pekerja Awam
rambunab@sarawak.gov.my
085 - 212 348
085 - 211 085